Πανελλήνιο Παίδων: Τα αποτελέσματα της 2ης ημέρας της προημιτελικής φάσης

Με τους αγώνες της 2ης αγωνιστικής συνεχίστηκε σήμερα η προημιτελική φάση του Πανελληνίου πρωταθλήματος Παίδων.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα στους αγώνες των τεσσάρων ομίλων που διεξάγονται σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη:

Α’ όμιλος
ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης - ΠΟ Νέων Μουδανιών 3-0 (25-14, 25-18, 25-18)
Εθνικός (Τσουλκανάκης) Ανδραβίζος, Αλεξάκης, Μούχλιας, Ποιμενίδης, Κεσεσίδης, Παπάζογλου, Μακρίδης –λ / Μύρος -λ, Γκότοβος, Χατζίδης, Δημητριάδης, Ραπτόπουλος.
ΠΟ Μουδανιών (Ροδοβίτης) Τερζής, Ματθαίου, Τσαχλάρης, Κοτζάι, Τερτίλογλου, Μιχαλάκης, Μωραϊτόπουλος –λ / Θωμαδάκης -λ, Λεονταρίδης, Κασκανιώτης, Πελέκας, Μέγας, Μαυρόπουλος.

ΓΣ Αντίκυρας – ΑΣ Ελπίς 0-3 (15-25, 18-25, 21-25)
ΓΣ Αντίκυρας (Γουγούσης) Παπαδημητρόπουλος, Νοικοκύρης, Δημόπουλος, Οικονόμου, Κουμπόγιαννος, Ζηλιαναίος, Λαμπρόπουλος (λ) – Αλασώνας (λ), Βαρκούτας, Χασμπάλα
Ελπίδα (Μαμάης) Ρετζέπης, Αθανασίου, Γιαμακίδης, Σαλταφερίδης, Χατζηνάκος, Σιμητός, Πούλος (λ) – Μαγδαλιανίδης, Φελεκίδης, Καλλέργης, Μυλωνάς.

Β’ όμιλος
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 – ΑΟ Πρέβεζας 3-0 (25-12, 25-17, 25-20)
Ηρακλής (Μπαμπαλιούτας) Φραγκουλίδης, Κονιόρδος, Στεφανίδης, Καλαϊτζίδης, Λιούτας, Βαρβετσιώτης, Κωστακόγλου-λ / Αθανασίου –λ, Καράτσαλης, Μαδίτσης, Μοσχάς,
Πρέβεζα (Τσεκούρας) Αναστασόπουλος, Ψέμα, Σωτηρίου, Γιαννούλης, Χριστοφορίδης, Άρμπυρος, Τσούτσης –λ / Σοφόπουλος, Ντοντόρος.

ΑΣΑ Έβρος – ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας 3-1 (25-17, 25-11, 19-25, 25-21)
Έβρος (Μούχλιας) Κεσούδης, Αλεξούδης Ι., Ντούμας, Παπαδημητρίου, Μιλκίδης, Κάβουρας, Μουχταρίδης –λ / Κάλφας-λ, Πανταζής, Αλεξούδης Α.
Ίκαρος (Ρέτζιος) Ρέτζιος, Σταλίκας, Αντώνογλου, Περτσεμλής, Κυβελίδης, Δάμου, Κολικόπουλος –λ / Πασχάλης, Γιαννούσης,

Γ’ όμιλος
ΑΕΠ Ολυμπιάς – ΓΕ Ηρακλείου 3-1 (22-25, 25-21, 25-13, 25-18)
Ολυμπιάδα (Γεράνιος) Μακρής, Αβράμης, Πομώνης, Ράπτης, Τσιόδουλος, Κανελλόπουλος, Γαλάνης Αγ. –λ / Παπακανέλλος, Χριστόπουλος Ν., Γαλάνης Χ., Πομώνης, Χριστόπουλος Γ.
ΓΕ Ηρακλείου (Νικητάκης) Χότζα, Φουρναράκης, Κουβαράκης, Σταυρόπουλος, Σταυρακάκης, Αναστασάκης, Γενειατάκης-λ / Μαυρίδης –λ, Βροντάκης, Παχιαδάκης, Μεταλλιωτάκης, Πιτούλιας, Κουβαράκης, Αγγελιδάκης.

ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΓΟΓ Ευρυάλη 3-1 (23-25, 25-19, 25-10, 26-24)
Μίλωνας (Γεωργούντζος) Κεφαλλωνίτης, Χρήστου, Χάκας, Σπυριούνης, Κανάσαρος, Λειβαδάς, Δελάδης –λ / Φραγκιαδάκης –λ, Σαμαρτζής, Πλιώτας, Λούβρος, Πυρομάλλης, Χρυσοστόμου, Καφούρος.
Ευρυάλη (Χαμπίπης) Καλαθάκης, Διαμαντόπουλος, Ιωαννίδης, Νάρτα, Λουκαδάκης, Λύτρας, Αρκουλής –λ / Σαμοθράκης Κρ., Περπερίδης, Καλλέργης, Κοπιτας, Σαμοθράκης Αρ.

Δ’ όμιλος
ΑΟ Καλαμάτα 80 - Παναθηναϊκός ΑΟ 0-3 (13-25, 16-25, 12-25)
Καλαμάτα (Τασιοπούλου) Βλάσσης Ν., Χανδρινός Αρ., Μπιρμπίλης, Βραχάτης, Βλάσσης Π., Χανδρινός Σπ., Παπούλιας –λ / Πετρογιάννης-λ, Κλημεντίδης Αν., Μαργέλης, Κλημεντίδης Κ., Πλακιάς
Παναθηναϊκός (Μαρκάκης) Τάτσης, Πολυχρονόπουλος, Ρουσόπουλος, Κεχαγιάς, Παλαιολόγος, Ανδρεόπουλος, Ζιόμεκ-λ / Τσακαρισιάνος –λ, Κουτσομύτης, Σερεμέτης, Φιλιππακόππουλος, Πικούλ.

Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΦΟ Καμποχώρων 3-0 (25-06, 25-20, 25-11)
Ολυμπιακός (Κυριακάκης) Δασκαλέρος, Μαγγανάς, Κοβάτσεβ, Δημούδης, Μπαρμπούνης, Μπεζάνι, Συναδινός –λ / Ρούσσας, Ζωγραφάκης, Σαπουτζής, Μπακοδήμος, Μαζωνάκης.
ΦΟ Καμποχώρων (Κοσμάς) Βογιατζής, Καλλίνικος, Κοσμάς, Στείρος, Λημναίος, Τσούκαρης / Σεράφης

Δείτε ΕΔΩ το υπόλοιπο πρόγραμμα και τη βαθμολογία σε όλους τους ομίλους

Υπενθυμίζουμε ότι στην ημιτελική φάση προκρίνονται οι δύο πρώτες ομάδες κάθε ομίλου, που θα αγωνιστούν χιαστί σε νοκ άουτ παιχνίδι (Α1-Β2, Β1-Α2, Γ1-Δ2, Δ1-Γ2) προκειμένου να προκύψει η τετράδα που θα συμμετάσχει στο Final 4.
Ετικέτες ,

Δημοσίευση σχολίου

[blogger][disqus]

Author Name

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

Από το Blogger.