Πανελλήνιο Παίδων (Προημιτελική φάση): Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής

Δείτε τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής και τις βαθμολογίες των ομίλων της προημιτελικής φάσης του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Παίδων.

A' όμιλος - Ι. Λεμονίδης (Αμπελόκηποι)

Πέμπτη 3 Μαΐου
ΑΣ Ελπίς - ΕΑ Λαρίσης 3-0 (25-14, 25-06, 25-13)
ΑΟ Ορεστιάδας - ΠΟ Μουδανιών 3-0 (25-18, 25-20, 25-19)

Παρασκευή 4 Μαΐου
ΠΟ Μουδανιών - ΕΑ Λαρίσης 3-0 (25-19, 25-21, 25-13)
ΑΟ Ορεστιάδας - ΑΣ Ελπίς 2-3 (23-25, 25-23, 25-19, 19-25, 08-15)

Σάββατο 5 Μαΐου
15.00: ΕΑ Λαρίσης - ΑΟ Ορεστιάδας
17.00: ΑΣ Ελπίς - ΠΟ Μουδανιών

Βαθμολογία

1. ΑΣ Ελπίς 5β. (6-2)
2. ΑΟ Ορεστιάδας 4β. (5-3)
3. ΠΟ Μουδανιών 3β. (3-3)
4. ΕΑ Λαρίσης 0β. (0-6)

Β' όμιλος - ΔΑΚ Ευόσμου (Εύοσμος)

Πέμπτη 3 Μαΐου
ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΑΣΑ Έβρος 0-3 (14-25, 17-25, 15-25)
ΑΠΣ Αίας - ΑΟ Πρέβεζας 3-0 (25-15, 25-21, 25-17)

Παρασκευή 4 Μαΐου
ΑΠΣ Αίας - ΦΕΣ Αριστοτέλης 3-0 (25-15, 25-14, 25-17)
ΑΟ Πρέβεζας - ΑΣΑ Έβρος 0-3 (11-25, 21-25, 10-25)

Σάββατο 5 Μαΐου
17.00: ΑΣΑ Έβρος - ΑΠΣ Αίας
19.00: ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΑΟ Πρέβεζας

Βαθμολογία

1. ΑΣ Έβρος 6β. (6-0)
2. ΑΠΣ Αίας 6β. (6-0)
3. ΑΟ Πρέβεζας 0β. (0-6)
4. ΦΕΣ Αριστοτέλης 0β. (0-6)

Ημιτελική φάση Α' και Β' ομίλων - ΔΑΚ Πολίχνης

Κυριακή 6 Μαΐου
15.00: Α1 - Β2
17.00: Β1 - Α2

Γ' όμιλος - Παραλίας (Καλαμάτα)

Πέμπτη 3 Μαΐου
ΑΕ Αρμενίων - ΑΟΝΣ Μίλων 0-3 (20-25, 15-25, 12-25)
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΣΠ Απόλλων 3-0 (25-14, 25-15, 25-21)

Παρασκευή 4 Μαΐου
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΕ Αρμενίων 3-0 (25-13, 25-16, 25-19)
ΑΣΠ Απόλλων - ΑΟΝΣ Μίλων 0-3 (18-25, 20-25, 14-25)

Σάββατο 5 Μαΐου
13.30: ΑΟΝΣ Μίλων - ΓΕ Ηρακλείου
15.45: ΑΕ Αρμενίων - ΑΣΠ Απόλλων

Βαθμολογία

1. ΑΟΝΣ Μίλων 6β. (6-0)
2. ΓΕ Ηρακλείου 6β. (6-0)
3. ΑΣΠ Απόλλων 0β. (0-6)
4. ΑΕ Αρμενίων 0β. (0-6)

Δ' όμιλος - Παραλίας (Καλαμάτα):

Πέμπτη 3 Μαΐου
Ολυμπιακός - ΑΕΚ 3-2 (22-25, 31-29, 15-25, 25-23, 15-08)

Παρασκευή 4 Μαΐου
Ολυμπιακός - Καλαμάτα 80 1-3 (21-25, 12-25, 28-26, 25-19)

Σάββατο 5 Μαΐου
18.00: Καλαμάτα 80 - ΑΕΚ

Βαθμολογία

1. Καλαμάτα 80 3β. (3-1)
2. Ολυμπιακός 2β. (4-5)
3. ΑΕΚ 1β. (2-3)

Ημιτελική φάση Γ' και Δ' ομίλων - Παραλίας (Καλαμάτα)

Κυριακή 6 Μαΐου
14.00: Γ1 - Δ2
16.00: Δ1 - Γ2
Ετικέτες ,

Δημοσίευση σχολίου

[blogger][disqus]

Author Name

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

Από το Blogger.